Ticari faaliyetleri 1990’lı yıllara dayanan DEMİRKAYALAR Şirketler Grubu market, inşaat , hayvancılık, akaryakıt ve enerji sektörlerinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.


Faaliyet gösterdiği sektörlerde itibarı, güvenilirliği ile tanınan ve güçlü bir finansal yapısıyla DEMİRKAYALAR Şirketler Grubu, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde biçimlendirmektedir. DEMİRKAYALAR Şirketler Grubu, doğruluğu kanıtlanmış büyüme stratejileri ışıgında başlattığı önemli projelerle ve mevcudiyeti olduğu ülkelere katma değer üretecek yatırımlarıyla ilklere imza atmasını sağlayan yenilikçi ve kurumsal bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir.


Şirketimiz, zengin kurum kültürünün girişimci ve üretici niteliklerini en iyi biçimde harmanlayarak, odaklandığı iş sahalarının lider ve güçlü oyuncuları arasında yer almaya devam etmektedir.


DEMİRKAYALAR Şirketler Grubu müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedeflemekte, insan kaynaklarına gereken önemi vermekte, iş ahlakını ve dürüstlüğü "olmazsa olmaz" koşul haline getirmektedir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerini kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.